www.mth-kolin.cz
home  |  sitemap  |  kontakty
Nacházíte se: mth-kolin.cz - O společnosti

Profil Městského tepelného hospodářství Kolín, spol. s r.o.


Naše společnost byla založena 19. 2. 1995 jako pokračovatel postupně se transformujícího podniku tepelného hospodářství. Donedávna bylo jediným společníkem město Kolín. Počátkem roku 2005 převzal od města Kolín majoritní podíl (95 %) koncern ENERGIE AG TEPLO BOHEMIA s r.o. a stal se tak novým partnerem v této oblasti komunálních služeb. Na základě udělené licence a smluvních ujednání společnost MTH Kolín zabezpečuje provoz tepelného hospodářství v lokalitě měst Kolín, Český Brod, Kostelec nad Černými Lesy, Dobříš a Mníšek pod Brdy. MTH Kolín dosahuje se svými 34 zaměstnanci roční obrat ve výši 8,2 miliónů EUR. V současné době zásobuje dálkovým teplem 25 000 obyvatel.

Hlavním předmětem podnikání je rozvod a výroba tepla. Dalšími předměty podnikání společnosti jsou topenářství, vodoinstalatérství, montáž a opravy vyhrazených plynových zařízení, montáž měřidel, výroba a prodej elektřiny, obchodní činnost. V současné době disponujeme těmito profesemi: svářeč, topenář, instalatér, zámečník, soustružník, elektrikář, mechanik MaR. Jiné speciální profese zajišťujeme formou subdodávek se zavedenými firmami. Při prováděných realizacích projektů se opíráme o nejnovější poznatky v dané oblasti. Máme dlouhodobé zkušenosti v oboru a jsme aktivním členem Cechu topenářů a instalatérů. Poskytujeme záruku na provedené práce v délce 36 měsíců. Společnost je pojištěna proti vzniku škod z provádění díla do výše 15 milionu Kč u Pojišťovny QBE, a.s. .


obrazek97obrazek97obrazek97obrazek97

Výpis z živnostenského rejstříku

Certifikáty

Firma je držitelem certfikátů řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001

 

Cech topenářů a instalatérů ČR

Jsme aktivním členem Cechu topenářů a instalatéru, ale zároveň i kontaktním místem pro celý region. Kliknutím na logo CTI ČR budete přesměrováni na jejich webové stánky.

Mapa působnosti MTH Kolín s.r.o.obrazek176

Novinky a aktuality

23.01.2020 

Nonstop havarijní služba

havarijní služba

Rychlý kontakt

Městské tepelné hospodářství
Kolín, spol. s r.o.

ulice Klenovecká čp. 597, Kolín II,
PSČ 280 02

Tel.:  +420 321 724 229
Fax.: +420 321 717 126
E-mail: mth@mth-kolin.cz
WWW: www.mth-kolin.cz 

 

 Teplárenské sdružení